head content
 • Мармур

  images/slide-img-company-clear.jpg

  Наша компанія

  yeah right
 • Обладнання для обробки каменю

  images/slide-img-stanky-clear.jpg

  Станки

  yeah right
 • Інструменти для обробки каменю

  images/slide-img-instrument-clear.jpg

  Інструменти

  yeah right
 • вироби з каменю

  images/slide-img-vyroby-clear.jpg

  Готові вироби з каменю

  yeah right
 • граніт,мармур

  images/slide-img-materialy.jpg

  Сляби мармурові, сляби гранітні

  yeah right
 • аксесуари для каменю

  images/slide-img-accessories-clear.jpg

  аксесуари для каменю

  yeah right

 
products
left corner right corner

instrument Мармур - карбонатна дрібно-, середньо- та крупнозерниста метаморфічна гірська порода, що утворилася внаслідок перекристалізації вапняку або доломіту.

Мармур cкладається головним чином з кальциту, інодi з домішками доломіту. Колір білий. Мармур з домішками — рожевого, жовтого, сірого й чорного кольорів. Твердість 3. Густина в залежності від домішок від 1900 до 2800 кг/м3; опір стисненню 100—250 МПа; опір зламу 10-30 МПа; водопоглинання 0,15-0,50%; пористість не більша за 1%. Найбільшою міцністю і найкращою поліровністю відрізняються дрібнокристалічні М. із зубчатим зв'язком зерен. М. відрізняються винятковою різноманітністю забарвлення і малюнка. Особливо ціняться білі однорідні відміни (статуарний, скульптурний М.) завдяки здатності пропускати світло на певну глибину і створювати відтінки.

instrument Граніт — натуральний будівельний матеріал, який широко використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Довговічність граніту, стійкість до механічних пошкоджень і впливу атмосферних явищ, а також різноманітність його фактур і відтінків дозволяють йому не втратити популярність протягом багатьох століть.

left corner right corner