head content
 • Мармур

  images/slide-img-company-clear.jpg

  Наша компанія

  yeah right
 • Обладнання для обробки каменю

  images/slide-img-stanky-clear.jpg

  Станки

  yeah right
 • Інструменти для обробки каменю

  images/slide-img-instrument-clear.jpg

  Інструменти

  yeah right
 • вироби з каменю

  images/slide-img-vyroby-clear.jpg

  Готові вироби з каменю

  yeah right
 • граніт,мармур

  images/slide-img-materialy.jpg

  Сляби мармурові, сляби гранітні

  yeah right
 • аксесуари для каменю

  images/slide-img-accessories-clear.jpg

  аксесуари для каменю

  yeah right

 
products
left corner right corner

Наша компанія є однією з лідерів в каменеобробній галузі на території західного регіону України. За час існування на ринку ми здобули репутацію надійного партнера, який завжди якісно і вчасно виконає Ваше замовлення.

Ми пропонуємо широкий асортимент мармуру і граніту, а також супутніх послуг. Продукція фірми широко використовується при будівництві та облицюванні фасадів, внутрішніх інтер'єрів житлових будинків, магазинів, ресторанів. Звернувшись з індивідуальним замовленням наш персонал допоможе втілити в життя всі Ваші ідеї, а також при необхідності надасть професійні поради, які допоможуть Вам залишитись задоволеними нашою роботою.

Виробництво здійснюється з допомогою найсучаснішого обладнання висококваліфікованими працівниками, що дає можливість створювати продукцію високої якості за оптимальною вартістю.

Поєднання досвіду та сучасного виробництва дозволяють знайти оптимальне рішення дизайнерських ідей і їх технологічно вірне втілення в камені.

В нас Ви можете замовити: сходи, підвіконня, барні стійки, каміни та надмогильні пам'ятники з граніту.

Наше обладнання:

instrument Ми маємо в наявності на території компанії професійні верстати для порізки граніту, мармуру, пісковика будь-яких розмірів і видів по прямій та під будь-яким кутом.

instrument Версат з цифровим програмним керуванням для порізки, шліфування фасонних поверхонь в кам'яних масивах до 20 см.

left corner right corner